Муфта оптична FOSC-RG129/24-2-24

Виробник FOSC
Модель: FOSC-RG129/24-2-24
Наявність: На складі
2,208.25грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку

У корпусі з міцного пластику розміщуються центральна стійка зі сплайс-касетами, що знімаются, фіксатори оптичного кабелю, лоток для транзитних модулів.

Для вводу кабелів використовуються шість круглих і один овальний ввід. Герметизація вводів здійснюється за допомогою ущільнюючих вставок, що затискаются гайками, це дозволяє обійтися без фену або пальника в процесі монтажу. Ущільнювальні вставки з комплекту розраховані на різний діаметр кабелю від 4 мм до13мм. При введенні в муфту кабелів малого діаметра (4-6мм), є можливість завести відразу чотири кабелі в один круглий ввід за допомогою ущільнювача з комплекту на 4 отвори.

Наявність овального вводу і лотка для транзитних модулів на задній частині стійки дозволяє використовувати муфту для транзитних кабелів в мережах з топологією «шина»

Закритий корпус муфти повністю герметичний, має підвищену механічну міцність і допускає встановлення муфти в затоплюваних колодязях або безпосередньо в грунт. Муфту можливо закріпити на опорі стандартною бандажною стрічкою шириною 20мм.

У муфті можуть використовуватися два типи касет S129 (в комплекті, ємність 24 зварювання) і S129Slim (ємність 12 сварок, не входить до комплекту). На центральній стійці, всередині корпусу муфти, можливо встановити від 1 до 16 сплайс-касет, тим самим збільшуючи ємність до 192 зварних з'єднань.

Розташування сплайс-касет на стійці «книжкою» забезпечує швидкий доступ до будь-якої з них, в поєднанні з великою ємністю зварних з'єднань та кабельних вводів, муфту зручно використовувати як вузлову розгалужувальну, з можливістю сортування абонентських груп по окремим сплайс-касетам.

 

Кількість портів вводу

6 круглих вводів, 1 овальний ввід

Макс. кількість сплайс-касет в муфті, тип касети

8 х S129 (16 х S129 Slim)

Макс. кількість зварок в муфті

192

Габаритні розміри

345×275×175 мм

Діапазон робочих температур

- 40°С … + 65°С

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре