Розподільчий оптичний бокс FOB-05-12AH

Модель: FOB-05-12AH
Наявність: На складі
488.40грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку

Компактний розподільний оптичний бокс FOB-05-12AH призначений для комутації та розподілу оптичних ліній у мережах із глибоким проникненням оптики (FTTH, FTTB, PON). Міцний корпус боксу виготовлений із стійкого до дії ультрафіолету пластику. Для обмеження несанкціонованого доступу до волокон бокс замикається на замок із захисною пластиковою кришкою. Захист від вологи та пилу забезпечують гумові прокладки та заглушки. Не допускається повне занурення боксу у воду під час експлуатації.

Ця модель є модифікованою конструкцією популярного боксу FOB-05-12. Бокс дозволяє ввести 2 лінійні (магістральні) кабелі та 12 абонентських відводів. Лінійний ввід з гумовими заглушками - знімний, і дозволяє завести кабель петлею для транзиту. Відкидна панель усередині боксу призначена для розміщення 12 оптичних адаптерів SC з одного боку та 40 з'єднань волокон з іншого боку. На внутрішній стороні панелі також передбачено два штатні місця для дільників у міні-корпусі 1х4 або 1х8. Для укладання запасу волокон з обох боків панелі передбачено організатори.

У глибині боксу зручно розмістити запас абонентського кабелю. Там є стійка для додаткової установки 3 адаптерів типу SC. Їх можна використовувати, наприклад, для підключення вхідних конекторів дільників.

При встановленні боксу на стовп на задню стінку можуть встановлюватися кронштейни (з комплекту) з прорізами під бандажну стрічку шириною 20 мм. Бокс FOB-05-12АН також можна кріпити на стіну або іншу плоску поверхню за допомогою комплектних дюбелів та шурупів.

Кількість портів вводу магістрального кабелю 2
Кількість портів вводу абонентського кабелю 12
Максимальна кількість встановлюваних адаптерів типу SC 12 + 3
Максимальна кількість встановлюваних термоусаджуваних гільз 40
Габаритні розміри боксу, мм 240×220×75
Маса, кг 0,8

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре