Бокс оптичний розподільчий Crosver FOB-04-16D-A

Модель: FOB-04-16D-A
Наявність: На складі
488.52грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку

Оптичний бокс FOB-04-16D-A призначений для застосування в волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON і т.п.). Він може використовуватися в якості розподільчого вузла при реалізації ввідно-розподільних пристроїв, телекомунікаційних кросів. Бокс FOB-04-16D-A дозволяє розварити до 24 оптичних волокон. Допускає введення двох лінійних оптичних кабелів і до 16 абонентських відводів. Відмінною особливістю боксу є наявність кронштейнів для установки модульних оптичних дільників типів Coupler PLC-1 × 8-3-SC / UPC і Coupler PLC-1 × 16-3-SC / UPC. Застосування таких дільників з інтегрованими оптичними конекторами дозволяє зменшити обсяг монтажних робіт і витрати часу на підключення абонентів.

Бокс має міцний пластиковий корпус з розташованими всередині елементами фіксації кабелю і оптичних подільників. Пластик корпусу стабілізовано до впливу ультрафіолетового випромінювання і температурних коливань. Гумова прокладка ущільнювача корпусу і ущільнювальні втулки вводу кабелів захищають бокс від проникнення пилу і бризок, що дозволяє експлуатувати його на відкритому просторі. Не допускається повне занурення боксу в воду в процесі експлуатації. Конструкція кріплень боксу дозволяє розміщувати його як на стовпах, так і на стінах або інших поверхнях.

Всередині боксу розташована відкидна монтажна панель на якій розміщені кронштейни для установки модульних оптичних подільників (можна встановити два подільника 1х8 або один дільник 1х16). З іншого боку панелі знаходяться місця для фіксації захисних гільз зварних з'єднань. Така конструкція дозволила забезпечити відмінні функціональні і ергономічні якості при невеликих габаритах самого боксу. Розмір абонентських вводів дозволяє заводити в бокс патчкорди з встановленими роз'ємами.

Для обмеження доступу всередину в конструкції боксу передбачений замок.

 

Кількість вводів лінійного кабелю

2

Максимальний діаметр лінійного кабелю

12 мм

Кількість виводів абонентського кабелю

16

Максимальний діаметр абонентського кабелю

Ø3 мм (патчкордовий) або 2×3 мм (FTTH)

Кількість місць для встановлення адаптерів

-

Максимальна кількість зварок

24

Габаритні розміри боксу

255×315×97 мм

Масса

1 кг (1,21 кг в упаковці)

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре