Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A)

АКЦИЯ!
Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A)
Виробник Fora
Модель: FORA XP-1001H MINI
Наявність: На складі
538.20грн. 530.00грн.
Кількість: + -
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 3
Купить в рассрочку
Теги XPON
Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A)
 
Чипсет: ZTE ZX279125
 
 

Chipset

CPU

ZX279125

Interfaces

LAN Port

1 * GE Port

XPON

Standard

GPON: ITU-T G.984/G.988

EPON: IEEE 802.3ah, YD/T 1475-2006

 

Speed

GPON: Upstream 1.244 Gbps, Downstream 2.488 Gbps

EPON: Upstream 1.25 Gbps, Downstream 1.25 Gbps

 

Wavelength

1310nm/1490nm

Sensitivity

-28dBm

Emission Power

+1dBm to +4dBm

Distance

20km

Connector

SC/UPC

Support

 

ITU-T G.984/G.988

 

IEEE 802.3ah, YD/T 1475-2006

 

IEEE 802.1D, Spanning Tree

Protocols

IEEE 802.1Q, VLAN

IGMP v1/v2/v3

 

Access Mode

IEEE 802.1w, RSTP

Optional: PPPoE, Bridge, IPoE

 

ITU-T Y.1291

 

Ethernet-II, Ethernet-SNAP

Management

OMCI, OAM

Algorithm

SP/WRR/SP+WRR

Security

Encryption

AES128, Triple Churning

Authentication

CHAP, EAP

Others

Loopback

Accessories

1 * Power Adaptor

 

1 * Manual

 

Device Parameter

Power Supply

Input 110-240VAC, Output 12VDC/1A

Power Consumption

<12W

Net Weight

52g

Size

74mm(L) x 74mm(W) x 20mm(H)

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре