Звернення від СЕО ГК «ЕМБЕР» Івана Верещаки

Шановні партнери!

Ми високо цінуємо давню історію наших добрих, професійних та продуктивних відносин! Ми разом з Вами неодноразово переживали падіння економіки та змогли вистояти. Нас не зламали події на Донбасі та в Криму.

Важка ситуація у світі, пов’язана з пандемією короновірусу (COVID-19), змушує багатьох переживати та хвилюватись, піддаватись панічним настроям.

Сьогодні багато світових компаній стоять на межі прийняття непопулярних, але вимушених рішень: призупинити роботу, скоротити персонал, розірвати контракти з партнерами та спробувати перечекати кризу.

Однак запевняємо Вас – кризу перечекати неможливо. Її можна тільки подолати! Подолати своїм особистим прикладом, своєю щоденною працею, своєю вірою в партнерів та в справу, якій ми всі віддані та яка нас об’єднує!

Від наших дій сьогодні залежить наше завтра.

Як у часи добробуту, так і у часи кризи, перш за все,  важливо зберегти  взаємоповагу, взаємопідтримку, ввічливість та терпимість один до одного. Адже зірвавшись у прірву непорозуміння, паніки та істерії ми ефективніше будь-якого вірусу піддаємо знищенню і без того незрілу економіку нашої країни. В умовах можливого виникнення перебоїв із своєчасним відвантаженням товарів, затримками оплати та іншими вісниками кризи, ми розраховуємо на Ваше розуміння та терпимість, адже наша команда здійснює все можливе для забезпечння якісного та своєчасного обслуговування.  

ГК «ЕМБЕР»  залишається вірним партнером та слідує своєму головному принципу –
«Не підставляй партнера – Підстав плече!».

З повагою,
СЕО ГК «ЕМБЕР» Іван Верещака


«Борітесь – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

Т.Г. Шевченко