Сколювач Inno Instrument V11

Виробник Inno
Модель: Inno Instrument V11
Наявність: На складі
30,321.50грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку

Сколювач Inno V11 - прецизійний інструмент для сколювання оптичних волокон. У сколювачі встановлений універсальний прижим для ОВ в оболонці 250, 900 мкм, плоского кабелю 2х3мм типу FTTH і патчкордів діаметром до 3 мм.

Сколювач має механізм взводу каретки ножа, при відкритті верхньої кришки ніж автоматично займає вихідне положення, користувач укладає волокно в канавку і фіксує його прижимом. Закривання верхньої кришки до упора призводить до сколу волокна, залишки ОВ автоматично перемістяться в спеціальний контейнер, а електронний лічильник на фронтальній панелі покаже загальну кількість сколів.

Наявність лічильника сколів це додаткова зручність, показання дадуть точне уявлення про ресурс ріжучої кромки ножа.  Після повороту ножа в нове положення лічильник одним натисканням скидається на «0»

Широка основа і гумові ніжки роблять сколювач стійким на поверхні, різьбове кріплення внизу корпусу дозволить жорстко закріпити сколювач на піддоні разом зі зварювальним апаратом Inno Instrument А3.

Шестигранний ключ з комплекту дозволить відрегулювати висоту леза, зняти для чищення прижим і контейнер для осколків ОВ.

Особливості:

  • Сколювання у 2 дії
  • Автоматизований контейнер для збору залишків сколотого волокна
  • Автоматичний взвод каретки з лезом при відкритті кришки сколювача
  • Фіксація кришки сколювача в закритому положенні (при транспортуванні)
  • Лічильник сколів з РК дисплеєм
  • Багатофункціональний прижим для волокон в оболонці 250, 900 мкм, для плоского кабелю типу FTTH, патчкордів до Ø3 мм
  • Ресурс леза 48000 сколів

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре