Оптичний кабель FinMark UT001-SM-16S-1kN, 1 волокно

Виробник FinMark
Модель: FinMark UT001-SM-16S-1kN
Наявність: На складі
4.97грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку
Теги FinMark

FinMark UTxxx-SM-16S 1kN - малогабаритний діелектричний оптичний кабель, оптимальний для підвісу на опорах ліній зв'язку, міського електротранспорту, між будинками та іншими об'єктами з прольотами до 60-70 м. Повністю діелектрична конструкція дозволяє підвішувати кабель на опорах контактної мережі електротранспорту або ліній електропередачі в разі наведеного потенціал електричного поля в точках підвісу не більше 12 кВ. Малі габарити і вага дозволяють також затягувати (задувати) кабель в захисні пластикові труби.

У кабелі з центральним оптичним модулем може розташовуватися до 12 оптичних волокон. Оболонка виготовлена з УФ-стабілізованого поліетилену високої щільності. Для забезпечення стійкості до розтягуючих навантажень в оболонку вмонтовані два склопластикових силових елемента діаметром 1,0 мм.

Кабелі ємністю 1-4 волокна мають зменшений діаметр (4,4 мм), при хорошій механічній стійкості до розтягування (1 кН). Це дозволяє використовувати як абонентські відводи для досить довгих прольотів (близько 60 м). Завдяки зменшеному діаметру такі кабелі можуть вводитися в абонентські порти боксів, а хороша гнучкість дозволяє укладати їх усередині корпусу.

Основні особливості:

  • Повністю діелектрична конструкція кабелю виключає будь-які електромагнітні впливу на кабель (блискавка, ЛЕП). Відпадає необхідність вирішення питань заземлення та електробезпеки в процесі монтажу і експлуатації.
  • Оболонка з поліетилену високої щільності (HDPE) забезпечує хорошу захищеність від випадкових механічних пошкоджень і хімічних впливів. Велика товщина оболонки забезпечує механічний захист сердечника кабелю від випадкових пошкоджень або надлишкового стиснення в затиску при короткочасному навантаженні.
  • Склопластикові стрижні вбудовані в оболонку і при додатковому розтягуванні зусилля від затиску передається силових елементів, що менше деформує оптичний модуль.
  • Проста конструкція полегшує оброблення кабелю - одним рухом стрипера.
  • Мала вага і діаметр (4,4 - 5,0 мм) полегшують прокладку, дозволяють заводити в абонентські порти боксів

 

Кількість волокон, шт.

1 — 4

8 — 12

Діаметр склопластикових стрижнів, мм

1.0×2шт.

Діаметр кабелю, мм *

4.4

5.0

Маса кабелю, кг/км **

17

20

Мін. радіус згину, постійний/динамічний

10/15 діаметрів кабелю

Макс. навантаження при розтягуванні, Н

1000

Макс. навантаження при стисканні, Н/100мм

2000

Макс. довжина прольоту, м ***

 

70

Допустимі температури, °С

роботи

-30 — +60

зберігання

-40 — +60

інсталяції

-10 — +60

 

Кабель
Кол-во волокон 1
Способ прокладки Підвіс
Тип Самонесучий
Несущий элемент Скловолокно

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре