Розподільчий оптичний бокс FOB-05-24AH

Модель: FOB-05-24AH
Наявність: На складі
723.36грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку

Оптичний кросіювальний-розподільний бокс середньої ємності FOB-05-24АH призначений для комутації та розподілу оптичних ліній, розміщення оптичних конекторів, зварних з'єднань волокон, введення лінійних оптичних кабелів, а також забезпечує виведення абонентських кабелів. Бокс може застосовуватись у волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON тощо).


Бокс FOB-05-24АH дозволяє розмістити до 24 оптичних конекторів та вивести 24 абонентських кабелів, плоских FTTH або круглих патчкордових Ø 3мм. Обладнаний трьома вводами лінійного кабелю, два вводи з гумовими прокладками та один оснащений затискною втулкою типу PG, які забезпечують надійне ущільнення. Завдяки подвійному вводу, в бокс можна завести петлею лінійний кабель для транзиту частини волокон. Кабель кріпиться спеціальними пластиковими притисками, для закріплення силових елементів кабелю використовується металеві затискачі.


Оптичний бокс FOB-05-24АH має міцний корпус із стабілізованого до впливу ультрафіолетового випромінювання пластику. Спеціальний замок, розташований на кришці, обмежує доступ стороннім особам усередину боксу. Захист від вологи та пилу забезпечує гумова прокладка ущільнювача між кришкою і корпусом по всьому периметру. Вводи кабелів укомплектовано гумовими заглушками. Не допускається повне занурення боксу у воду під час експлуатації.


Усередині боксу розташована відкидна панель, яка з одного боку має майданчик для встановлення 24 оптичних адаптерів типу SC і організатор волокон, а з іншого боку являє собою велику сплайс-касету, в якій передбачено місце для розміщення 48 зварних з'єднань волокон. Таким чином, крім 24 з'єднань для відводів можна розміщувати ще з'єднання транзитних волокон. В основі боксу встановлена ​​додаткова сплайс-касета на 12(24 у два шари) зварних з'єднань волокон, що значно збільшує загальну кількість зварних з'єднань до 72.Також передбачені місця для встановлення додаткових оптичних пристроїв у плоскому корпусі типу дільників, мультиплексорів тощо, а наявність у комплекті додаткового змінного кронштейна дозволяє встановити ще й дільник у DIN корпусі.


Бокс FOB-05-24АH можна кріпити до опори. Для цього передбачені пластикові петлі, які розміщені з тильного боку боксу. Вони розраховані на кріплення боксу до опори, за допомогою бандажної стрічки, в петлях є отвори та можна використовувати дюбелі для кріплення до стіни або іншої плоскої поверхні.

 

Кількість вводів лінійного кабелю

3

Максимальний діаметр лінійного кабелю, мм

13

Кількість виводів абонентського кабелю

24

Діаметр виводу для абонентського кабелю, мм

Ø3 мм (патчкордовий) або 2×3 мм (FTTH)

Кількість місць для встановлення адаптерів

24

Кількість сплайс-касет

1

Максимальна кількість зварок

72

Габаритні розміри боксу, мм

335х275х95

Вага, кг

1,4

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре