Розподільчий оптичний бокс Crosver FOB-03-08/A

Модель: FOB-03-08/A
Наявність: На складі
430.50грн.
Кількість: + -
Купить в рассрочку

Розподільчий оптичний бокс Crosver FOB-03-08А призначений для використання в волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON і т.п.). Бокс може використовуватися в якості кросового вузла при реалізації ввідно-розподільчих пристроїв, телекомунікаційних кросів.

Розподільчий оптичний бокс Crosver FOB-03-08А являє собою міцний пластиковий корпус з розташованими всередині елементами фіксації кабелю і оптичних з'єднувачів. Пластик корпусу стабілізовано до впливу ультрафіолетового випромінювання і температурних коливань. Гумова прокладка ущільнювача оберігає бокс від проникнення пилу і водяних бризок, що дозволяє експлуатувати його на відкритому просторі. Не допускається повне занурення оптичного боксу в воду в процесі експлуатації. Конструкція кріплень боксу дозволяє розміщувати його як на стовпах, так і на стінах або іншій поверхні.

Всередині боксу розташована відкидна монтажна панель, на якій розміщений кронштейн для встановлення до 10-ми оптичних адаптерів типу SC. З іншого боку панелі знаходяться місця для фіксації захисних гільз і оптичних PLC подільників. Така конструкція дозволяє забезпечити відмінні функціональні і ергономічні якості при малих габаритах самого боксу.

Конструкція знімних ущільнювачів введення лінійних кабелів дозволяє ввести в оптичний бокс Crosver FOB-03-08А петлю кабелю, не розрізаючи самого кабелю. Спеціальний гвинт фіксації кришки обмежує доступ стороннім особам всередину боксу.

Распределительный оптический бокс Crosver FOB-03-08

 

Кількість вводів лінійного кабелю

3 (FOB-03-08)

2 (FOB-03-08А)

Максимальний діаметр лінійного кабелю, мм

12

Кількість виводів абонентського кабелю

8

Максимальний діаметр абонентського кабелю, мм

5

Кількість місць для установки адаптерів

10

Максимальна кількість зварок

12

Габаритні розміри боксу, мм

210×240×55

Маса, кг

0,46

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре